Loading

Promocje

Jedziesz na Święta, na ferie zimowe -nie zapomnij o sprawnych hamulcach!!!

 

Już zima w pełnej krasie, więc zadbaj o hamulce oraz układ zawieszenia w Twoim aucie  !!!

Prowadź swój pojazd w pełnym bezpieczeństwie.

Do bezpiecznego wyhamowania pojazdu zawsze potrzebne jest miejsce i czas! Tylko w pełni sprawnym układem hamulcowym i układem zawieszenia masz szansę na bezpieczne podróżowanie. Tirex zadba o to.  Sprawdzimy i naprawimy  układ hamulcowy i układ zawieszenia w Twoim pojeździe. Tobie pozostawimy przyjemność bezpiecznego podróżowania.

Tylko teraz cenie 30 zł sprawdzimy Twoje hamulce i zawieszenie!!!!

Promocja trwa do dnia 31.01.2021r. Zapraszamy

 

Sprawdź nasze ceny i umów się on-line na wizytę.

UMÓW WIZYTĘ

Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie!

Coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę i wysłać formularz ponownie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy:

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tirex Edyta Woźna z siedzibą w Kleszczewie, ul. Średzka 8, kod pocztowy 63-005, adres e-mail: biuro@tirex.pl, tel. 506000330

Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, w celu kontaktu na Państwa życzenie np. odpowiedzi na zadane pytanie, promocji i marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, w tym w szczególności przeprowadzania badań poziomu Państwa satysfakcji ze świadczonych usług. Ponadto za Państwa zgodą dane osobowe mogą być przetwarzane w celach każdorazowo wskazanych w klauzuli zgody. Dostęp do danych posiada także firma Google Inc. (poprzez wykorzystywanie do celów statystycznych funkcjonalności Google Analytics). W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO lub przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.

Prosimy o zaznaczenie wybranego pola. Zaznaczenie pola oznacza udzielenie zgody na powyższe. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być wycofane w każdym czasie.

ZAPYTANIE

CENNIK