Loading

O Nas

Krótko Na Temat Naszego Serwisu

Firma Tirex założona w 2009  to  profesjonalny warsztat samochodowy zajmujący się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych, a także kompleksowy serwis ogumienia. Sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom, którzy w umiejętny sposób połączyli swoją pasję do motoryzacji, z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej.

Serwis Tirex położony jest w doskonałej lokalizacji przy węźle Kleszczewo drogi expresowej S5 (5 km od autostrady A2) . Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu marki Hofmann oraz nowoczesnych narzędzi Logic Futura i urządzeń diagnostycznych min. Hella Gutmann.

Współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy w części samochodowe i akcesoria zaopatrują nas kilkukrotnie w ciągu dnia, dlatego zapewniamy szybką naprawę w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy oficjalnym partnerem serwisowym OPONEO. U nas kupisz każdy rozmiar opony praktycznie wszystkich wiodących producentów opon.

Zapraszamy do naszego serwisu!

Zakres naszych usług

  • mechanika pojazdowa
  • diagnostyka komputerowa
  • serwis klimatyzacji
  • kompleksowy serwis ogumienia (od motocykla do ciężkich maszyn rolniczych)
  • sprzedaż części i akcesoriów samochodowych

 

Dlaczego nasz serwis?

Tirex dba o bezpieczne podróżowanie swoich Klientów. Naszym celem nie jest wyłącznie naprawa usterek w Twoim aucie, lecz także zapobieganie ich powstawaniu oraz uświadamianie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji samochodu. Takie podejście do sprawy zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta. Każdorazowo Klient otrzymuje od nas kartę diagnostyczną z informacją  o ewentualnych koniecznych naprawach w najbliższym czasie.

Tirex jest serwisem przyjaznym kobietom. Każdego klienta traktujemy w pełni profesjonalnie. Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi.

Gwarantujemy, że w Tirexie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby klient czuł się w pełni świadomy co się dzieje z jego autem i na czym polega naprawa.

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

Dowiedz się więcej o naszych usługach – zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz warsztat, by uzyskać fachową pomoc!


Twój Pojazd Wymaga Naprawy? Jesteśmy tu dla Ciebie

Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, pojazdy rolnicze i motocykle.

Zadzwoń: 506-000-330

UMÓW SIĘ POTRZEBUJESZ POMOCY?